Soome: Siiri Sisaski kontsert "Minu laulud"

Helsingi Musiikkitalo
Mannerheimintie 13A Helsinki Soome
16.11.2016 19:00 - 21:00

Eesti muusika klubisarja novembrikuu kontserdil astub üles Eesti üks põnevamaid lauljaid ja laulukirjutajaid Siiri Sisask.

Siiri Sisask on aastakümneid laval püsinud ning ajas pidevalt muutuv ja tugevalt arenev artist. Tema hääle huvitavad kõlavärvid ning omapärane helikeel on see, mis on temast teinud ühe põnevama naisartisti Eesti muusikamaastikul. Seni on tal ilmunud 11 muusikalist helikogumikku ning ta on andnud arvukalt kontserte paljudes paikades üle maailma.

Laulja on osalenud erinevates filmi- ja teatriprojektides, temalt on ilmunud kolm raamatut ning ta tegeleb ka maalikunstiga. Loomingulise tegevuse kõrval on ta loonud ka heategevusliku ühingu Saagu Valgus, mis toetab vaesuses elavaid peresid ning lapsi.

Helsingi Musiikkitalo kontserdil esitab laulja peamiselt oma uuemat loomingut, mis 2016. aasta kevadel ilmus ka albumina "Kuristi kohal". Uus album põhineb Eesti luuletaja Uku Masingu tekstidel ning sündis viimase kolme aasta jooksul klaveri taga veedetud päevade ja ööde tulemusena. Siiri on ise kinnitanud, et osad kontserdil esitusele tulevad palad on veelgi uuemad ja tal on väga hea meel, et saab oma uuemat muusikat jagada ka Soome publikuga.

Kontakt

Eesti Instituut Soomes
helsinki@estinst.ee
Suvilahti, Sörnäisten rantatie 22, 00540 Helsinki, Soome
(+358) 966 9805, (+358) 50 438 5331, (+358) 45 131 6992
http://www.viro-instituutti.fi/

Eesti Instituut tänab sündmuse partnereid ja korraldajaid:

Tuglase Selts, Soome Eesti-Seltside Liit, Eesti Vabariigi Suursaatkond Helsingis

Üritust toetavad:
Eesti Kultuurkapital, Eesti Vabariigi kultuuriministeerium

Vaata ka:
< TAGASI